Dermycin Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi

0 Yorum (Rate) / Yorum Yaz


Dermycin Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi


79.00 TL Stok durumu: Mevcut
Adet :

Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi

DERMYCIN Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi ;Formül oluşumunda kullanılan üstün aktiflerine ek olarak, cilde olan faydaları tüm dünyada kabul görmüş SU TERESİ, PAPATYA EKSTRAKTI, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI ve KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI katkıları sayesinde ; hassas bölgelere uygun olarak üretilmiş, özellikle kol altı bölgesi, dizler, dirsekler ve genital bölgedeki cilt yapısının pigmentasyon farkıyla oluşan koyulaşmasını, uzun süreli kullanımda önlemeye yardımcı günlük bakım kreminiz olacaktır.

Hassas bölgelerinizde (Bikini bölgesi; genital ve anal bölgelerde); kol altında, dizlerde ve dirseklerde oluşan renk dengesizliğini düzenleyerek ortaya çıkan değişiklikleri kontrollü bir biçimde normale döndüren özel formüle sahiptir. Ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine, antioksidan etkinlik sayesinde oksidatif hasarı önleyerek cilt renginin tonlanmasına yardımcı olur.

Kolay emilebilme özelliği sayesinde cildinize daha hızlı nüfuz ederek uzun süreli etki sağlar. Düzenli kullanım sayesinde uygulama bölgelerinde parlak ve canlı bir görünüm sağlayarak cilt tonunuzu dengeler. Cilde tahriş etkisi olmadığı için uzun ve etkin kullanım için uygundur. İçeriğindeki 30 faktör UV (Güneşin zararlı ultraviyole ışınları) koruma özelliği sayesinde leke ve kararmayı arttırıcı etkisi bilinen güneş ışınlarına karşı cildinizde koruyucu bir kalkan işleve görür, etkinin daha kalıcı olmasına yardımcı olur.

Doğru ürün, doğru mecralardan temin edildiği sürece kozmetik ürünlerin uygulama sonuçları bazı örneklerde estetik müdahaleler kadar başarılı olabilmektedir. Bu bağlamda; cilt yüzeyine uygulanan dermokozmetik ürünler yaşlanma sürecini uzatmak için insanlığın hizmetine sunulmuş en önemli bileşenler olmuşlardır.

Kullanım Önerisi

Kullanım öncesinde cilt tipinize uygun olan bir ürün ile cildinizi temizleyiniz ve kuru kalmasına özen gösteriniz. Uygulayacağınız bölgeye DERMYCIN Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi nizi dairesel hareketler ve parmak uçlarınızla masaj yaparak sürünüz. Cilt üzerinde koyulaşma görülen bölgenin üzerine ince bir film tabakası halinde uygulayınız. Tamamen emilene kadar devam ediniz. Bu terapiyi sabah uyandığınızda ve gece uyumadan önce olmak üzere günde 2 kez tekrarlamanız ürün etkinliği açısından tavsiye edilmektedir. Hazırlanan özel formülü sayesinde hassas bölgelerinizde (Bikini bölgesi; genital ve anal bölgelerde); kol altında, dizlerde ve dirseklerde güvenle kullanabilirsiniz. İçerdiği aktiflerin etkinlik süresi 4 haftalık periyotta üst düzeye ulaştığından, gerçek sonuç için en az 28 günlük düzenli bir uygulama süreci gereklidir. Özellikle gece uyumadan önce dinlenme ve kendini yenileme durumuna geçmis olan cilde uygulanması faydalıdır. Dermatolojik testleri başarı ile geçmiş olan bu ürünün şu ana kadar tespit edilmiş hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER : Gözlere temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı ve serin yerlerde muhafaza ediniz. Uygulamadan önce alerji testi için tercihen el bileğinizin iç yüzünde deneyiniz. Açık yaralı ya da tıbbi lezyon bulunan bölgelerde kullanmayınız. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde yada yutulduğu takdirde dermatoloğunuza yada ilgili doktora başvurunuz.

Cilt Kararması

Hepimiz, vücudumuzun özellikle de hassas bölgelerin, iyi ve güzel şekilde görünmesini isteriz. Bu bölgelerdeki ortaya çıkan görünüm ve şekil bozuklukları sosyal ortamlarda kişinin özgüvenini azaltırken, cinsellik açısından da sorunlara neden olabilmektedir. Bu anlamda kol altı, diz, dirsek ve genital bölgenin koyulaşması yada renk ronu farklılıkları yaşanabilecek en yaygın problem olmaktadır.

Özellikle yaz aylarıyla birlikte kısa kollu kıyafetler ve bikini giyme oranında olan artıştan dolayı bir çok erkek ve bayanın yaşadığı bu sorun, görsel bir rahatsızlık meydana getirirken, fizyolojik ve psikolojik sorunlara da yol açabilmektedir. Bu özel bölgelerde hijyen faktörü ne kadar önemliyse, estetik güzellik de aynı ölçüde önem taşır.

Güneşin zararlı ultraviyole ışınları, yaşlanma etkileri, bazı ilaç gruplarının kullanımı, hamilelik dönemi etkiler, kilo fazlalığı ile birlikte özellikle kol altı, genital bölge çevresi ve bacaklarda düzensiz yoğunlaşmalar, genetik yapıdaki yatkınlık gibi faktörler cildin renk tonunda koyulaşma meydana getirebilir. Epilasyon, ağda, tıraş gibi uygulamalar da bu durumu arttıran etkilerdendir. Özellikle kol altları ve bacakların arasında kalan bölge havasız kaldığından, sürtünmeden ya da ağda ve epilasyon sonrası sıcaklıktan koyu renge dönebilmektedir.

5/5

Ürün Hakkında Görüşünü bildir

Bu ürün hakkında yeterli bilgi sahibiyseniz. Yada Satın aldıysanız lütfen değerlendirmede bulunarak diğer kullanıcılara tecrübelerinizi paylaşınız

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Fiyat uygunluğu
Kalite Puanı
Sipariş Değerlendirmesi


Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git