Hakkımızda


1978 yılında kurulan firma, kozmetik sektöründe bugüne kadar birçok markanın fason üreticiliğini üstlenmiş; 2009 yılı itibariyle de 35 yıllık tecrübesini kendi markaları ile piyasaya sunmaya başlamıştır.

35 yıllık sürenin verdiği deneyimin ve kalite anlayışının vermiş olduğu saygınlık ile, ürünlerini kozmetik sektöründe sahip olması gerektiğine inandığı değere taşımak için çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı üretim tesisi, gerekli resmi bildirimleri ve analizleri sürekli güncellenen kozmetik ürünleri; kalite anlayışının ISO 9001:2008 belgesiyle tescillenmiş firma işleyişiyle insan sağlığına ve memnuniyetine dayalı bir işletme anlayışına sahiptir. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı gerçek aktifler ve en kaliteli hammaddelerle oluşturulan kendi laboratuar formülasyonlarını kullanmaktadır.

Üretilen kozmetik ürünlerin hammadde tedariğinden satış sonrası hizmetlerine kadar her aşamada mutlak kullanıcı memnuniyetine ulaşmak; kendi öz değerlerini ve sektöredki sağgınlığını koruyarak değişen ve gelişen piyasa koşullarına uyum sağlamak; ve neticesinde en iyiyi en doğru şekliyle sizlere sunmak amacındayız.

ARI KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ olarak, arikim.com.tr, arikozmetik.com , freeon.com.tr, dermactive.com.tr, dermycin.com.tr olarak online hizmet vermekteyiz.Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git